Dr James Jeff Bradstreet GcMAF

Geçtiğimiz Mayıs ayı içinde Amerika’da yıllık AustismOne kongresi yapıldı ve otizm tedavisinde son bilimsel gelişmeler her koldan hekim, bilimadamı ve otizm aileleri tarafından masaya yatırıldı biliyoruz ki.

Geçtiğimiz hafta, otizm tedavisi üzerine uzmanlaşmış diğer 2 hekim ile birlikte zamansız ve açıklanamayan ölümleri ile dikkat çeken, otizm camiasının yakından tanıdığı ve çok sevdiği isim Dr. Bradstreet’in işte bu kongrede 22 Mayıs 2015 günü yaptığı son konuşma.

Özellikle 30. dakikadan itibaren anlatılanları dikkatle izlemenizi öneriyoruz. Dr. Bradstreet bu noktada alüminyumdan ve MRT ile LLLT’nin travmatik beyin yaralanmaları da dahil olmak üzere beyindeki hasarı sadece birkaç hafta içinde nasıl tamamen geri çevirebildiğinden bahsediyor.

“Otizm”li çocuklar böylesi kısa bir sürede iyileşebiliyor ve tanılarını kaybedebiliyorlarsa o zaman “otizm” GENETİK DEĞİL demektir!

Genetik değilse işte o zaman aşıları geliştirenler, üretenler, halka dayatanlar, aşı satışından maddi çıkarı olanların başı büyük dertte demektir. Aynı şey, aşılarının yarattığı “sendrom”ların belirtilerini bastırmak için piyasaya sürdükleri faramasötik ilaçların geliştiricileri, satıcıları, yani aslında aşı işinden maddi çıkarı olan aynı kadro ve devletin resmi kurumları için de geçerli tabii.

KKK aşısı ve cıvayla ilgili endişeler biliniyor, bugüne kadar çok dillendirildi. Oysa yenidoğanlara ve çocuklara aşılarla enjekte edilen alüminyumdan hiç bahsedilmedi daha. Bebeklerin rutin “sağlık kontrolleri”nin HERHANGİ BİRİNDE vurulan aşılardaki alüminyum, FDA’in parenteral yoldan verilen ilaçlarda 24 saatlik sürece yayılmış olarak verildiğinde ancak güvenli kabul ettiği değeri haydi haydi geçiyor!

Anaakım tıp her nedense alüminyum konusundaki endişeleri hiçbir şekilde ciddiye dahi almıyor. Özellikle Paul Offit alüminyumun heryerde bol miktarda olan bir metal olduğunu, hatta “anne sütünde aşılardakinden fazla alüminyum olduğu”nu söyleyerek konuyu önemsizdir diye geçiştiriyor.

Eminiz Dr. Offit bir nesnenin ağızdan alınması ile vücuda enjekte edilmesi arasındaki hayli mühim farkı biliyordur?! Dr. Offit belli ki yine yalan söylemekle meşgul. Dr. Bradstreet bunu biliyordu işte ve bakımı altındaki çocukları tek tek iyileştirerek bunu tartışmasız şekilde kanıtlıyordu da….

Aşıyla yaratılmış otizm vakalarını iyileştiren doktorlar niye esrarengiz şekillerde ölüveriyor günümüzde, videoyu izleyin ve kendi kararınızı kendiniz verin.

aşı hakkında..

(videonun Türkçe alt-yazısı ilerleyen günlerde eklenecektir..)

 

 

Konu ile ilgili haber:

Otizm biyomedikal tedavisi alanında çalışan ünlü doktorun şüpheli ölümü

Ünlü doktor James Jeff Bradstreet, yaptığı tedavinin 5 çocuğun ölümüne sebep vermesi üzerine aynı gün intihar etti ancak destekçileri hala cinayete kurban gittiğini iddia ediyor.Dr. James Jeff Bradstreet hastalarını GcMAF adı verilen Sağlık Kurulu tarafından onaylı olmayan bir ilaçla tedavi ediyordu.

Ölümünden sadece bir gün önce Georgia Buford’ta bulunan kliniğine federal ajanlar baskın düzenlemişti. Klinikteki tüm ilaçlar ile dökümanlara el konulmuştu. Bunun üzerine Dr. James Jeff Bradstreet hemen şehirden kaçarak Kuzey Carolina eyaletine gitmişti. 19 Haziranda ise İsviçre’de 5 çocuğun GcMAF nedeniyle öldüğü haberi dünyaya yayıldı. Aynı gün Bradstreet’in cesedi göğsünden aldığı tek kurşunla ölmüş olarak Kuzey Carolina göl kenarında bulundu.

Doktorun ailesi kısa bir sürede 35.000 $ toplayarak özel dedektif tuttu ve ölümünün araştırılmasını istedi.

Washington Post gazetesinde yayınlanan habere göre Dr James Jeff Bradstreet, binlerce hastasını deney düzeyinde olan son derece pahalı GcMAF adı altında bir protein enjeksiyonu ile tedavi ediyordu. Doktorun iddiası ise 5 aylık bir tedavi sonrasında otizmi tamamen iyileştirmekti. Dr James Jeff Bradstreet’in otizme olan tutkusu; oğlunun 2.5 yaşında otizm tanısı alması ile başlamıştı. Amerika’nın ünlü Otistik Hakları Federasyonu ART’nin sözcüsü Fiona O’Leary , doktorun şüpheli ölümü konusunda şunları söyledi:

  • Dr James Jeff Bradstreet’in son derece trajik koşullarda vefatını duymaktan üzüntülüyüz. Kendisinin dünyada otizm biyomedikal tedavileri alanında çalışan bir kişilik olduğunu unutmamak gerekir ancak bu biyomedikal tedavilerin büyük bir kısmı otizmli bireylere herhangi bir fayda sağlama konusunda bilimsel ispata sahip değildir. Tam tersine bu tedavilerin büyük çoğunluğunun son derece tehlikeli yan etkileri olup, bireyin sağlığını tehdit etmektedir.
GcMAF protein enjeksiyon
GcMAF protein enjeksiyon

Doktorun destekçileri ve biyomedikal tedavi endüstrisi, kendisini kahraman olarak tanıtmakta ve bu trajik olayın devletin / ilaç endüstrisinin oyunu olduğunu iddia etmektedir.

Otizm konusundaki bir çok sözde tedavinin hiçbirisinin etkisi kanıtlanmamış ve biyomedikal tedavicilerin kendilerinin yarattığı propagandanın haricinde bilimsel dayanağı olmadığı söylenmektedir.

Bu haber sonrasında akıllarda soru işareti kalmıyor da değil. Acaba öldürüldü mü? İntihar mı?

Kaynak: http://www.ethiogrio.com/news/world-news/27786-dr-james-jeff-bradstreet-who-sold-autism-cure-was-murdered-say-supporters.html

 

kritik eşik..